14.06-25.06 працюємо в режимі відпустки.Обробка 1-2дн.
З 14.06.26 по 25.06.26 ми працюємо в режимі ВІДПУСТКИ. Прийом замовлень 1-2дні
Зараз у нас неробочий час, але пиши нам на Viber, Telegram, WhatsApp +380686079693 - ми відповімо при першій можливості :)
Солодких Снів інтернет-магазин
+380 (68) 607-96-93
Viber, WhatsApp, Telegram
+380 (95) 731-12-38
Відгуки про компанію Інтернет-Магазин Солодких Снів
Сталіна К.
Відмінно
Дуже гарний магазин з дуже якісним товаром!!! Швидке замовлення та швидка доставка! Із задоволенням порекомендувала б цей магазин!!! дякую!!!
Коментар продавця
Щиро дякуємо :) надзвичайно приємно :) завжди чекаємо Вас :)
Евгения Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Роман Д.
Відмінно
Заказував у них піжамку для коханої на день закоханих,цього разу заказав на 8 березня халатік,все пройшло чудово як завжди,обслужили на висоті,порекомендували що краще і якісніше,швидко відправили,швидка оплата і халатік уже через день на новій почті,якість матеріалу на висоті,а ще подарунки у кожен заказ, рекомендую ✌️👌😊
Коментар продавця
Щиро дякуємо Вам, Романе :) дуже раді що Ви тепер з нами, а Ваша кохана в чудових обновочках ;) завжди чекаємо :)
Ольга Г.
Відмінно
Замовляла нічну сорочку Ellen. Роботою магазину та якістю товару задоволена. Ввічливий, уважний персонал, швидка доставка. Дякую за оперативність, гарне оформлення та подаруночок (приємно вражена)! Успіхів та процвітання!
Коментар продавця
Щиро дякуємо Вам, Ольго :) Ви задоволені - ми щасливі :) завжди чекаємо :)
Покупатель
Відмінно
Ви найкращі! Дуже дякую за допомогу з вибором потрібної моделі та розміру. Рекомендую всім.
Коментар продавця
Щиро дякуємо :) ми щасливі :) завжди чекаємо ;)
Екатерина М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хорошая пижамка. Приятный в общении менеджер, девушка все очень корректно уточнила и предоставила максимум информации. Отправили заказ в этот же день. Вчера заказала - сегодня уже получила! Спасибо!
Коментар продавця
Спасибо большое, Екатерина :) очень рады и всегда ждём ;)
Олеся Т.
Відмінно
Заказывала мужскую пижаму, качество супер, описание полностью соответствует товару, быстрая доставка, менеджер очень обходительная и очень приятная девушка. Ещё и небольшой подарочек уж очень порадовал!😊 Очень благодарна! Рекомендую!
Коментар продавця
Спасибо большое, Олеся за хорошие слова :) очень рады, что Вам всё понравилось :) всегда ждём :)
Катерина К.
Відмінно
Дуже якісний товар! І дуже сердечне відношення до клієнта! Неодноразово робили замовлення, і кожного разу менеджери допомагали підбирати так, неначе вибирали собі! А отримувати разом із замовленими речами (дуже гарно запакованими і вчасно надісланими) ще й записочку із побажаннями, - неймовірна приємність! Дуже дякую!!!
Коментар продавця
Щиро дякуємо Вам, Катерино :) надзвичайно приємно ) завжди чекаємо Вам в нашому теплому Магазині :) у нас вже починає надходити чарівна і квітуча весняно-літня колекція ;)
Катерина П.
Відмінно
Чудовий інтернет-магазин. Дуже сподобався менеджер, приємна дівчина, чудовий товар. Буду рекомендувати знайомим. Побільше б таких магазинів, із товарами українського виробництва. Дякую.
Коментар продавця
Дякую дуже, Катерино :) завжди чекаємо і вже починаємо отримувати Колекцію весна-літо-2019 ;)
Анна К.
Відмінно
Вже не одноразово роблю замовлення в цьому інтернет-магазині!! Надзвичайно задоволена якістю і обслуговуванням!!! Дякую,що Ви є!!!!
Коментар продавця
Щиро дякуємо Вам, Анна :) навзаєм - дякуємо, що Ви є у нас :) ми щасливі і завжди чекаємо :)
Дуже гарний магазин з дуже якісним товаром!!! Швидке замовлення та швидка доставка! Із задоволенням порекомендувала б цей магазин!!! дякую!!!
Щиро дякуємо :) надзвичайно приємно :) завжди чекаємо Вас :)
Заказував у них піжамку для коханої на день закоханих,цього разу заказав на 8 березня халатік,все пройшло чудово як завжди,обслужили на висоті,порекомендували що краще і якісніше,швидко відправили,швидка оплата і халатік уже через день на новій почті,якість матеріалу на висоті,а ще подарунки у кожен заказ, рекомендую ✌️👌😊
Щиро дякуємо Вам, Романе :) дуже раді що Ви тепер з нами, а Ваша кохана в чудових обновочках ;) завжди чекаємо :)
Замовляла нічну сорочку Ellen. Роботою магазину та якістю товару задоволена. Ввічливий, уважний персонал, швидка доставка. Дякую за оперативність, гарне оформлення та подаруночок (приємно вражена)! Успіхів та процвітання!
Щиро дякуємо Вам, Ольго :) Ви задоволені - ми щасливі :) завжди чекаємо :)
Ви найкращі! Дуже дякую за допомогу з вибором потрібної моделі та розміру. Рекомендую всім.
Щиро дякуємо :) ми щасливі :) завжди чекаємо ;)
Хорошая пижамка. Приятный в общении менеджер, девушка все очень корректно уточнила и предоставила максимум информации. Отправили заказ в этот же день. Вчера заказала - сегодня уже получила! Спасибо!
Спасибо большое, Екатерина :) очень рады и всегда ждём ;)
Заказывала мужскую пижаму, качество супер, описание полностью соответствует товару, быстрая доставка, менеджер очень обходительная и очень приятная девушка. Ещё и небольшой подарочек уж очень порадовал!😊 Очень благодарна! Рекомендую!
Спасибо большое, Олеся за хорошие слова :) очень рады, что Вам всё понравилось :) всегда ждём :)
Дуже якісний товар! І дуже сердечне відношення до клієнта! Неодноразово робили замовлення, і кожного разу менеджери допомагали підбирати так, неначе вибирали собі! А отримувати разом із замовленими речами (дуже гарно запакованими і вчасно надісланими) ще й записочку із побажаннями, - неймовірна приємність! Дуже дякую!!!
Щиро дякуємо Вам, Катерино :) надзвичайно приємно ) завжди чекаємо Вам в нашому теплому Магазині :) у нас вже починає надходити чарівна і квітуча весняно-літня колекція ;)
Чудовий інтернет-магазин. Дуже сподобався менеджер, приємна дівчина, чудовий товар. Буду рекомендувати знайомим. Побільше б таких магазинів, із товарами українського виробництва. Дякую.
Дякую дуже, Катерино :) завжди чекаємо і вже починаємо отримувати Колекцію весна-літо-2019 ;)
Вже не одноразово роблю замовлення в цьому інтернет-магазині!! Надзвичайно задоволена якістю і обслуговуванням!!! Дякую,що Ви є!!!!
Щиро дякуємо Вам, Анна :) навзаєм - дякуємо, що Ви є у нас :) ми щасливі і завжди чекаємо :)