14.06-25.06 працюємо в режимі відпустки.Обробка 1-2дн.
Солодких Снів інтернет-магазин
+380 (68) 607-96-93
Viber, WhatsApp, Telegram
+380 (95) 731-12-38
Відгуки про компанію Інтернет-Магазин Солодких Снів
Ирина Г.
Відмінно
Дуже дякую за чудову роботу.Надзвичайно швидко відгукнулись на замовлення,у вихідний день,що буває вкрай рідко! Уточнили мені всі параметри піжами,після проплати ,я через день отримала замовлення!!!Швидко,професійно і якісно...При можливості радитиму даний інтернет магазин!!!Ще й приліпили листівочку,від руки написану,що в двічі приємніше,з побажаннями ,"Солодких снів".Хотіла прикріпити фото,але такої функції тут ,на жаль не має...Дякую ,за роботу!!!
Коментар продавця
Ірино, дуже дякуємо і ми Вам - за довіру і за такі гарні слова ) ми надзвичайно раді що Ви отримали теплі і позитивні емоції від нашої співпраці :) Підписуйтесь будь ласка на нашу Сторіночку у Фейсбуці і ми завжди будемо з Вами на зв"язку ;) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Олена С.
Відмінно
Чудове, швидкісне обслуговування. Консультація була дана коректна і в повній мірі.
Коментар продавця
Дякуємо, Олено :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині приємних покупок :)
Партнер
Відмінно
Доброго дня! Дякую Вам за товар, придбала піжаму на подарунок! Сервіс на вищому рівні, залишилась задоволена і покупкою і обслуговуванням! Буду рекомендувати Ваш магазин друзям. удачі і процвітання Вашому магазину!
Коментар продавця
Доброго дня :) Дуже дякуємо Вам за гарні слова :) і за те, що обираєте нас :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині ;)
Партнер
Відмінно
Отличный сервис! Заказ был обработан в течение 5 мин ! Ночнушка - супер-мега!!! И качество, и размер - в точку! Спасибо , Виктория! Отличный тёплый подарок для себя любимой получился!
Коментар продавця
:) Мы ооооочень рады что Вам и тепло, и радостно :) Спасибо и Вам большое за доверие :) Подписывайтесь на нашу Страничку в Фейсбуке и всегда будете в курсе наших последних Новинок, тем более что мы уже в ожидании невероятно-нежной, цветочной и милой весенне-летней Коллекции - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/ Всегда ждём Вас ;)
Татьяна Корсун
Відмінно
Дякую за сорочечку ! Якість- шикарна! Доставка- оперативна! Буду користуватись Вашими послугами і надалі.
Коментар продавця
Дякуємо і Вам :) Завжди чекаємо на Вас ;) Приєднуйтесь до нас у ФБ - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Юрій Т.
Відмінно
Усім зацікавленим в компетенції магазину добрий день! я взагалі дуже недовіряю магазинам,але цього разу вимушен признати що все пройшло чудово. я замовляв піжаму с совою і отримав її у найкоротший термін.окрім цього в пакуночку виявились деякі приємні дрібниці і привітання. окремо хочу сказати що формат спілкування був чудовий. Жінка з якою я спілкувався (нажаль незнаю им'я) виявилась дуже чемною і допомогла мені з'ясувати розмір. Дякую співробітникам магазину! Усім гарних свят!
Коментар продавця
Дякую Вам, Юрій, що довірилися нам :) Мене звати Вікторія :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині ;) Підписуйтеся на нашу Сторіночку у ФБ і слідкуйте за останніми новинками - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/ Веселих свят Вам і Вашій родині :)
Игорь К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко зв'язались після замовлення на сайті. Дуже ввічливо оформили заявку. Отримали товар вчасно. Жодних питань до компанії. Будемо раді звернутись знову. До речі халат виявився краще, такої якості навіть не очікував, дуже сподобався.
Коментар продавця
Дякуємо Вам, Ігоре за довіру і гарний відгук :) Завжди чекаємо Вас ;) Підписуйтеся на Нашу Сторіночку в фейсбуці і будете в крусі останніх Новинок - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Ольга Ш.
Відмінно
Спасибо большое за индивидуальный подход!уверена,моя мама обрадуется подарку под ёлочкой!!!много чего присмотрела и для себя.по мере возможности с удовольствием обращусь в этот магазин.
Коментар продавця
И Вам большое Спасибо за доверие :) Всегда готовы радовать Вас :) и Всегда ждем в нашем Магазине ;)
Ігор К.
Відмінно
Знаєте, Ви мене вразили. Дякую за приємне спілкування при оформленні замовлення. Приємно здивувала МОВА спілкування! Обов'язково звернусь до Вас знову.
Коментар продавця
Дякуємо Вам дуже за довіру, за гарні слова і за те, що Ви з нами :) нажаль не знаємо Вашого імені ) Завжди чекаємо на Вас :) Підписуйтесь на нашу Сторіночку у Фейсбуці і будьте в курсі наших останніх Новинок - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Дмитро С.
Відмінно
Я оказался не простым покупателем, но в магазине ко мне отнеслись внимательно, предалагали варианты. В итоге покупкой я доволен. Приятно порадовала маленькая поздравительная, от руки написанная, записочка и подарочек. Спасибо за тепло! Молодцы. С наступающими праздничками. Удачи вам!
Коментар продавця
Спасибо и Вам большое, Дмитрий :) за такие теплые слова :) всегда ждем Вас в нашем Магазине :) Подписывайтесь на нашу Страничку в Фейсбуке и подписывайте Ваших девочек ;) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/ Мы так же от всей души поздравляем Вас и Вашу семью с Наступающими Новогодними Праздниками :) пусть в Вашем доме всегда будет тепло, уютно и с любовью :) До новых встреч ;)
Дуже дякую за чудову роботу.Надзвичайно швидко відгукнулись на замовлення,у вихідний день,що буває вкрай рідко! Уточнили мені всі параметри піжами,після проплати ,я через день отримала замовлення!!!Швидко,професійно і якісно...При можливості радитиму даний інтернет магазин!!!Ще й приліпили листівочку,від руки написану,що в двічі приємніше,з побажаннями ,"Солодких снів".Хотіла прикріпити фото,але такої функції тут ,на жаль не має...Дякую ,за роботу!!!
Ірино, дуже дякуємо і ми Вам - за довіру і за такі гарні слова ) ми надзвичайно раді що Ви отримали теплі і позитивні емоції від нашої співпраці :)
Підписуйтесь будь ласка на нашу Сторіночку у Фейсбуці і ми завжди будемо з Вами на зв"язку ;) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Чудове, швидкісне обслуговування. Консультація була дана коректна і в повній мірі.
Дякуємо, Олено :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині приємних покупок :)
Доброго дня!
Дякую Вам за товар, придбала піжаму на подарунок!
Сервіс на вищому рівні, залишилась задоволена і покупкою і обслуговуванням!
Буду рекомендувати Ваш магазин друзям.
удачі і процвітання Вашому магазину!
Доброго дня :) Дуже дякуємо Вам за гарні слова :) і за те, що обираєте нас :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині ;)
Отличный сервис! Заказ был обработан в течение 5 мин ! Ночнушка - супер-мега!!! И качество, и размер - в точку! Спасибо , Виктория! Отличный тёплый подарок для себя любимой получился!
:) Мы ооооочень рады что Вам и тепло, и радостно :) Спасибо и Вам большое за доверие :) Подписывайтесь на нашу Страничку в Фейсбуке и всегда будете в курсе наших последних Новинок, тем более что мы уже в ожидании невероятно-нежной, цветочной и милой весенне-летней Коллекции - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Всегда ждём Вас ;)
Дякую за сорочечку ! Якість- шикарна! Доставка- оперативна!
Буду користуватись Вашими послугами і надалі.
Дякуємо і Вам :) Завжди чекаємо на Вас ;)
Приєднуйтесь до нас у ФБ - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Усім зацікавленим в компетенції магазину добрий день!
я взагалі дуже недовіряю магазинам,але цього разу вимушен признати що все пройшло чудово. я замовляв піжаму с совою і отримав її у найкоротший термін.окрім цього в пакуночку виявились деякі приємні дрібниці і привітання. окремо хочу сказати що формат спілкування був чудовий. Жінка з якою я спілкувався (нажаль незнаю им'я) виявилась дуже чемною і допомогла мені з'ясувати розмір.
Дякую співробітникам магазину! Усім гарних свят!
Дякую Вам, Юрій, що довірилися нам :) Мене звати Вікторія :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині ;)
Підписуйтеся на нашу Сторіночку у ФБ і слідкуйте за останніми новинками - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Веселих свят Вам і Вашій родині :)
Швидко зв'язались після замовлення на сайті. Дуже ввічливо оформили заявку. Отримали товар вчасно. Жодних питань до компанії. Будемо раді звернутись знову. До речі халат виявився краще, такої якості навіть не очікував, дуже сподобався.
Дякуємо Вам, Ігоре за довіру і гарний відгук :) Завжди чекаємо Вас ;)
Підписуйтеся на Нашу Сторіночку в фейсбуці і будете в крусі останніх Новинок - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Спасибо большое за индивидуальный подход!уверена,моя мама обрадуется подарку под ёлочкой!!!много чего присмотрела и для себя.по мере возможности с удовольствием обращусь в этот магазин.
И Вам большое Спасибо за доверие :) Всегда готовы радовать Вас :) и Всегда ждем в нашем Магазине ;)
Знаєте, Ви мене вразили. Дякую за приємне спілкування при оформленні замовлення. Приємно здивувала МОВА спілкування! Обов'язково звернусь до Вас знову.
Дякуємо Вам дуже за довіру, за гарні слова і за те, що Ви з нами :) нажаль не знаємо Вашого імені )
Завжди чекаємо на Вас :)
Підписуйтесь на нашу Сторіночку у Фейсбуці і будьте в курсі наших останніх Новинок - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Я оказался не простым покупателем, но в магазине ко мне отнеслись внимательно, предалагали варианты. В итоге покупкой я доволен. Приятно порадовала маленькая поздравительная, от руки написанная, записочка и подарочек. Спасибо за тепло! Молодцы. С наступающими праздничками. Удачи вам!
Спасибо и Вам большое, Дмитрий :) за такие теплые слова :) всегда ждем Вас в нашем Магазине :)
Подписывайтесь на нашу Страничку в Фейсбуке и подписывайте Ваших девочек ;) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Мы так же от всей души поздравляем Вас и Вашу семью с Наступающими Новогодними Праздниками :) пусть в Вашем доме всегда будет тепло, уютно и с любовью :)
До новых встреч ;)