Кошик
14.06-25.06 працюємо в режимі відпустки.Обробка 1-2дн.  

Солодких Снів інтернет-магазин

+380 (68) 607-96-93
Viber, WhatsApp, Telegram
+380 (95) 731-12-38

Відгуки про компанію Інтернет-Магазин Солодких Снів

  • Яна Л.
    Відмінно

    Дуже дякую інтернет магазину і Вікторії за піжамки, якість неперевершена! Я задоволена! Ще й подарунок поклали) і теплі слова) приємне спілкування! Швидке замовлення! Буду рекомендувати своїм знайомим ваш інтернет магазин) я вам Дуже Дуже вдячна! Всього найкращого! І гарних покупців) ☺😄🎀

  • Покупатель
    Відмінно

    Дуже задолена не тільки якістю товара, але й якістю обслуговування! Ввічливічть, щирість та ще й отримали гарне побажання в посилці - було ПРИЄМНО) Дуже рада, що на українському ринку є такі компанії

  • Памела Г.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Дуже дякую за виконане замовлення! Відмінний сервіс, якість та тепле відношення до покупця!) дуже рекомендую !

  • Тетяна З.
    Відмінно

    Дякую за якісно виконане замовлення. Достатку і процвітання!

  • Покупатель
    Відмінно

    Спасибо за заказ. Заказывала ночную сорочку. Заказ получила Укрпочтой на следующий день после оплаты. Приятно удивлена качеством и маленькими сюрпризами внутри посылки. Вы молодцы!

  • Ольга К.
    Відмінно

    Хорошее качество товара, адекватная цена, быстрая доставка. рекомендую к сотрудничеству

  • Покупатель
    Відмінно

    Качество отличное. Цвет не отличается от фото на сайте. Делаю покупки не в первый раз. Спасибо вам. Всем рееомендую.

  • Ірина Р.
    Відмінно

    Отличное обслуживание, все вопросы решаются очень быстро.

  • Покупатель
    Відмінно

    Сказати, що обслуговування суперове, це нічого не сказати. Пані Вікторія ну дуже приємна! Якщо чесно, то ще ніколи не була на стільки задоволена покупкою в Інтернеті. Та й ввійшли в м ситуацію і відправляли в суботу! Респект Вам!!!
    Так все гарно запаковане! А найбільшим сюрпризом був подаруночок :) Це зробило мій день!!!
    Рекомендую! Ще буду всім своїм друзям рекомендувати!
    Багато Вам клієнтів і процвітання!!

  • Покупатель
    Відмінно

    Вдруге замовляю товар:) Що можу сказати, переш за все відношення пані Вікторії, професійно-відмінне :) Якість товарів- шикарна, дуже задоволенні. Хочу ще відмітити, що пані Вікторія, дуже мене виручила, з розуміннім віднеслась до моєї ситуації, і швидко доставила товар (за це їй окрема вдячність)
    Хочу побажати, процвітання, успіхів у виставках :) багато продажу, і хороших клієнтів :)