14.06 -25.06 работаем в режиме отпуска, обработка 1-2дн
С 14.06.26 по 25.06.26 ми работаем в режиме ОТПСУКА. Прийом заказов 1-2дня
Сейчас у нас нерабочее вреся, но ты можешь написать нам на Viber, Telegram, WhatsApp +380686079693 - мы ответим при первой возможности :)
Солодких Снів Интернет-магазин
+380 (68) 607-96-93
Viber, WhatsApp, Telegram
+380 (95) 731-12-38
Отзывы о компании Солодких Снів інтернет-магазин
Анна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудовий продавець, чудовий товар. Зв'язалися дуже швидко, одразу після оплати надіслали номер ТТН. Товар був акуратно запакований, у пакунку також була листівка і маленький подарунок. Дуже приємно мати справу з такими позитивними людьми. Удачі і процвітання вашому бізнесу!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо, Анно :) ми щасливі і натхненні такими приємними словами :) завжди чекаємо :)
Покупець
Отлично
Доброго дня. Замовляла перед Новим Роком 2 піжами- чоловічу та жіночу. Замовлення прийшло дуже швидко та вчасно. Продавець працювала з нами в післяробочий час, за що ми їй дуже вдячні. Дуже потішив подарунок - жіночі носочки, ношу із задоволенням. Піжами дуже хорошої якості, теплі і приємні до тіла. Дуже вдячна, однозначно буду замовляти ще і рекомендувати своїм друзям! Молодці! Хороших Вам продаж))
Комментарий продавца
Щиро Вам дякуємо за такий приємний відгук :) обов'язково чекаємо знову :)
Оксана К.
Отлично
Доброго дня! Я замовляла у вас піжаму з новорічним принтом"Олені". Піжамка чудова, м'ягенька, ніжна, передноворічна! Приємна до тіла. Дуже задоволена купівлею. Велике Дякую. Дуже порадував сервіс (привітання з Новим Роком), ввічливе ставлення і маленький подаруночок (резіночка для волосся) Дуже пріятно.Бажаю Вам ще більше замовлень і процвітання.Буду рекомендувати своїм друзям Роботою магазину і якістю товару дуууже задоволена! Ще раз дякую!
Замовляла чоловікові на подарунок піжаму. Носить уже 4 місяць, і страшенно нею задоволений. Якість чудова, і розмір підійшов, хоч я трохи хвилювалася.)) Шкода, що її у вас в наявності уже нема, хотіла ще брату таку ж взяти.(((
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук :) а у нас багато інших Піжамок є - і всі кльові :) тому звертайтеся, чекаємо :)
Ольга Р.
Отлично
Очень понравилось качество продукции, настоятельно рекомендую заказывать, не пожалеете, хочу отметить работу Виктории, которая помогала с выбором размера и дополнительного товара, отличный сервис и профессионализм, работа с клиентами на высшем уровне) как говорится, сделано с любовью) удачи вам и процветания!!))
Комментарий продавца
Спасибо Вам большое, Ольга :) очень приятно читать такие слова :) и радовать Вас хорошими пижамками :) всегда ждём :)
Людмила П.
Отлично
Дякую за швидку доставку,ввічливе обслуговування.Мені все сподобалось,костюм шикарний.Буду всім рекомендувать ваш магазин.Людмила.Киів.
Комментарий продавца
Дякуємо, Людмила :) завжди чекаємо :)
Людмила П.
Отлично
Дякую за швидку доставку,ввічливе обслуговування.Мені все сподобалось,костюм шикарний.Буду всім рекомендувать ваш магазин.
Комментарий продавца
Щиро дякуємо, Людмило :) дуууже раді :) завжди чекаємо :)
Ірина Ш.
Отлично
Прекрасний магазин, якісний товар!!!!!! Було дуже приємно робити покупку вже вдруге! Широкий вибір товару та розмірів, обов'язково замовлятиму ще та усім рекомендую 😊😊😊 Окремо подякую Вікторії за сумлінну працю- так приємно отримувати піжамки з ваших рук 😙😙😙
Комментарий продавца
Дуже дякую Вам, Ірино :) :) а як нам приємно отримувати такі теплі відгуки :) ми читаємо і сяємо від щастя ))) чекаємо завжди в нашому Магазині :)
Чудовий продавець, чудовий товар. Зв'язалися дуже швидко, одразу після оплати надіслали номер ТТН. Товар був акуратно запакований, у пакунку також була листівка і маленький подарунок. Дуже приємно мати справу з такими позитивними людьми. Удачі і процвітання вашому бізнесу!
Щиро дякуємо, Анно :) ми щасливі і натхненні такими приємними словами :) завжди чекаємо :)
Доброго дня. Замовляла перед Новим Роком 2 піжами- чоловічу та жіночу. Замовлення прийшло дуже швидко та вчасно. Продавець працювала з нами в післяробочий час, за що ми їй дуже вдячні. Дуже потішив подарунок - жіночі носочки, ношу із задоволенням. Піжами дуже хорошої якості, теплі і приємні до тіла. Дуже вдячна, однозначно буду замовляти ще і рекомендувати своїм друзям! Молодці! Хороших Вам продаж))
Щиро Вам дякуємо за такий приємний відгук :) обов'язково чекаємо знову :)
Доброго дня! Я замовляла у вас піжаму з новорічним принтом"Олені". Піжамка чудова, м'ягенька, ніжна, передноворічна! Приємна до тіла. Дуже задоволена купівлею. Велике Дякую. Дуже порадував сервіс (привітання з Новим Роком), ввічливе ставлення і маленький подаруночок (резіночка для волосся) Дуже пріятно.Бажаю Вам ще більше замовлень і процвітання.Буду рекомендувати своїм друзям Роботою магазину і якістю товару дуууже задоволена! Ще раз дякую!
вчасна доставка, приязний консультант, гарна якiсть костюму!
Щиро дякуємо, Наталія :) завжди чекаємо :)
Замовляла чоловікові на подарунок піжаму. Носить уже 4 місяць, і страшенно нею задоволений. Якість чудова, і розмір підійшов, хоч я трохи хвилювалася.)) Шкода, що її у вас в наявності уже нема, хотіла ще брату таку ж взяти.(((
Щиро дякуємо за відгук :) а у нас багато інших Піжамок є - і всі кльові :) тому звертайтеся, чекаємо :)
Очень понравилось качество продукции, настоятельно рекомендую заказывать, не пожалеете, хочу отметить работу Виктории, которая помогала с выбором размера и дополнительного товара, отличный сервис и профессионализм, работа с клиентами на высшем уровне) как говорится, сделано с любовью) удачи вам и процветания!!))
Спасибо Вам большое, Ольга :) очень приятно читать такие слова :) и радовать Вас хорошими пижамками :) всегда ждём :)
Дякую за швидку доставку,ввічливе обслуговування.Мені все сподобалось,костюм шикарний.Буду всім рекомендувать ваш магазин.Людмила.Киів.
Дякуємо, Людмила :) завжди чекаємо :)
Дякую за швидку доставку,ввічливе обслуговування.Мені все сподобалось,костюм шикарний.Буду всім рекомендувать ваш магазин.
Щиро дякуємо, Людмило :) дуууже раді :) завжди чекаємо :)
Прекрасний магазин, якісний товар!!!!!! Було дуже приємно робити покупку вже вдруге! Широкий вибір товару та розмірів, обов'язково замовлятиму ще та усім рекомендую 😊😊😊 Окремо подякую Вікторії за сумлінну працю- так приємно отримувати піжамки з ваших рук 😙😙😙
Дуже дякую Вам, Ірино :) :) а як нам приємно отримувати такі теплі відгуки :) ми читаємо і сяємо від щастя ))) чекаємо завжди в нашому Магазині :)
швидко, приємно купувати зі знижками
щиро дякуємо, Юлія :) завжди чекаємо :)