Корзина
14.06 -25.06 работаем в режиме отпуска, обработка 1-2дн  

С 14.06.26 по 25.06.26 ми работаем в режиме ОТПСУКА. Прийом заказов 1-2дня Сейчас у нас нерабочее вреся, но ты можешь написать нам на Viber, Telegram, WhatsApp +380686079693 - мы ответим при первой возможности :)

Солодких Снів Интернет-магазин

+380 (68) 607-96-93
Viber, WhatsApp, Telegram
+380 (95) 731-12-38

Отзывы о компании Солодких Снів інтернет-магазин

  • Сталіна К.
    Отлично

    Дуже гарний магазин з дуже якісним товаром!!! Швидке замовлення та швидка доставка! Із задоволенням порекомендувала б цей магазин!!! дякую!!!

  • Евгения Ш.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Роман Д.
    Отлично

    Заказував у них піжамку для коханої на день закоханих,цього разу заказав на 8 березня халатік,все пройшло чудово як завжди,обслужили на висоті,порекомендували що краще і якісніше,швидко відправили,швидка оплата і халатік уже через день на новій почті,якість матеріалу на висоті,а ще подарунки у кожен заказ, рекомендую ✌️👌😊

  • Ольга Г.
    Отлично

    Замовляла нічну сорочку Ellen. Роботою магазину та якістю товару задоволена. Ввічливий, уважний персонал, швидка доставка. Дякую за оперативність, гарне оформлення та подаруночок (приємно вражена)! Успіхів та процвітання!

  • Покупатель
    Отлично

    Ви найкращі! Дуже дякую за допомогу з вибором потрібної моделі та розміру. Рекомендую всім.

  • Екатерина М.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Хорошая пижамка. Приятный в общении менеджер, девушка все очень корректно уточнила и предоставила максимум информации. Отправили заказ в этот же день. Вчера заказала - сегодня уже получила! Спасибо!

  • Олеся Т.
    Отлично

    Заказывала мужскую пижаму, качество супер, описание полностью соответствует товару, быстрая доставка, менеджер очень обходительная и очень приятная девушка. Ещё и небольшой подарочек уж очень порадовал!😊 Очень благодарна! Рекомендую!

  • Катерина К.
    Отлично

    Дуже якісний товар! І дуже сердечне відношення до клієнта! Неодноразово робили замовлення, і кожного разу менеджери допомагали підбирати так, неначе вибирали собі! А отримувати разом із замовленими речами (дуже гарно запакованими і вчасно надісланими) ще й записочку із побажаннями, - неймовірна приємність! Дуже дякую!!!

  • Катерина П.
    Отлично

    Чудовий інтернет-магазин. Дуже сподобався менеджер, приємна дівчина, чудовий товар. Буду рекомендувати знайомим. Побільше б таких магазинів, із товарами українського виробництва. Дякую.

  • Анна К.
    Отлично

    Вже не одноразово роблю замовлення в цьому інтернет-магазині!! Надзвичайно задоволена якістю і обслуговуванням!!! Дякую,що Ви є!!!!