14.06 -25.06 работаем в режиме отпуска, обработка 1-2дн
С 14.06.26 по 25.06.26 ми работаем в режиме ОТПСУКА. Прийом заказов 1-2дня
Сейчас у нас нерабочее вреся, но ты можешь написать нам на Viber, Telegram, WhatsApp +380686079693 - мы ответим при первой возможности :)
Солодких Снів Интернет-магазин
+380 (68) 607-96-93
Viber, WhatsApp, Telegram
+380 (95) 731-12-38
Отзывы о компании Солодких Снів інтернет-магазин
Сталіна К.
Отлично
Дуже гарний магазин з дуже якісним товаром!!! Швидке замовлення та швидка доставка! Із задоволенням порекомендувала б цей магазин!!! дякую!!!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо :) надзвичайно приємно :) завжди чекаємо Вас :)
Евгения Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Роман Д.
Отлично
Заказував у них піжамку для коханої на день закоханих,цього разу заказав на 8 березня халатік,все пройшло чудово як завжди,обслужили на висоті,порекомендували що краще і якісніше,швидко відправили,швидка оплата і халатік уже через день на новій почті,якість матеріалу на висоті,а ще подарунки у кожен заказ, рекомендую ✌️👌😊
Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам, Романе :) дуже раді що Ви тепер з нами, а Ваша кохана в чудових обновочках ;) завжди чекаємо :)
Ольга Г.
Отлично
Замовляла нічну сорочку Ellen. Роботою магазину та якістю товару задоволена. Ввічливий, уважний персонал, швидка доставка. Дякую за оперативність, гарне оформлення та подаруночок (приємно вражена)! Успіхів та процвітання!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам, Ольго :) Ви задоволені - ми щасливі :) завжди чекаємо :)
Покупатель
Отлично
Ви найкращі! Дуже дякую за допомогу з вибором потрібної моделі та розміру. Рекомендую всім.
Комментарий продавца
Щиро дякуємо :) ми щасливі :) завжди чекаємо ;)
Екатерина М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хорошая пижамка. Приятный в общении менеджер, девушка все очень корректно уточнила и предоставила максимум информации. Отправили заказ в этот же день. Вчера заказала - сегодня уже получила! Спасибо!
Комментарий продавца
Спасибо большое, Екатерина :) очень рады и всегда ждём ;)
Олеся Т.
Отлично
Заказывала мужскую пижаму, качество супер, описание полностью соответствует товару, быстрая доставка, менеджер очень обходительная и очень приятная девушка. Ещё и небольшой подарочек уж очень порадовал!😊 Очень благодарна! Рекомендую!
Комментарий продавца
Спасибо большое, Олеся за хорошие слова :) очень рады, что Вам всё понравилось :) всегда ждём :)
Катерина К.
Отлично
Дуже якісний товар! І дуже сердечне відношення до клієнта! Неодноразово робили замовлення, і кожного разу менеджери допомагали підбирати так, неначе вибирали собі! А отримувати разом із замовленими речами (дуже гарно запакованими і вчасно надісланими) ще й записочку із побажаннями, - неймовірна приємність! Дуже дякую!!!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам, Катерино :) надзвичайно приємно ) завжди чекаємо Вам в нашому теплому Магазині :) у нас вже починає надходити чарівна і квітуча весняно-літня колекція ;)
Катерина П.
Отлично
Чудовий інтернет-магазин. Дуже сподобався менеджер, приємна дівчина, чудовий товар. Буду рекомендувати знайомим. Побільше б таких магазинів, із товарами українського виробництва. Дякую.
Комментарий продавца
Дякую дуже, Катерино :) завжди чекаємо і вже починаємо отримувати Колекцію весна-літо-2019 ;)
Анна К.
Отлично
Вже не одноразово роблю замовлення в цьому інтернет-магазині!! Надзвичайно задоволена якістю і обслуговуванням!!! Дякую,що Ви є!!!!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам, Анна :) навзаєм - дякуємо, що Ви є у нас :) ми щасливі і завжди чекаємо :)
Дуже гарний магазин з дуже якісним товаром!!! Швидке замовлення та швидка доставка! Із задоволенням порекомендувала б цей магазин!!! дякую!!!
Щиро дякуємо :) надзвичайно приємно :) завжди чекаємо Вас :)
Заказував у них піжамку для коханої на день закоханих,цього разу заказав на 8 березня халатік,все пройшло чудово як завжди,обслужили на висоті,порекомендували що краще і якісніше,швидко відправили,швидка оплата і халатік уже через день на новій почті,якість матеріалу на висоті,а ще подарунки у кожен заказ, рекомендую ✌️👌😊
Щиро дякуємо Вам, Романе :) дуже раді що Ви тепер з нами, а Ваша кохана в чудових обновочках ;) завжди чекаємо :)
Замовляла нічну сорочку Ellen. Роботою магазину та якістю товару задоволена. Ввічливий, уважний персонал, швидка доставка. Дякую за оперативність, гарне оформлення та подаруночок (приємно вражена)! Успіхів та процвітання!
Щиро дякуємо Вам, Ольго :) Ви задоволені - ми щасливі :) завжди чекаємо :)
Ви найкращі! Дуже дякую за допомогу з вибором потрібної моделі та розміру. Рекомендую всім.
Щиро дякуємо :) ми щасливі :) завжди чекаємо ;)
Хорошая пижамка. Приятный в общении менеджер, девушка все очень корректно уточнила и предоставила максимум информации. Отправили заказ в этот же день. Вчера заказала - сегодня уже получила! Спасибо!
Спасибо большое, Екатерина :) очень рады и всегда ждём ;)
Заказывала мужскую пижаму, качество супер, описание полностью соответствует товару, быстрая доставка, менеджер очень обходительная и очень приятная девушка. Ещё и небольшой подарочек уж очень порадовал!😊 Очень благодарна! Рекомендую!
Спасибо большое, Олеся за хорошие слова :) очень рады, что Вам всё понравилось :) всегда ждём :)
Дуже якісний товар! І дуже сердечне відношення до клієнта! Неодноразово робили замовлення, і кожного разу менеджери допомагали підбирати так, неначе вибирали собі! А отримувати разом із замовленими речами (дуже гарно запакованими і вчасно надісланими) ще й записочку із побажаннями, - неймовірна приємність! Дуже дякую!!!
Щиро дякуємо Вам, Катерино :) надзвичайно приємно ) завжди чекаємо Вам в нашому теплому Магазині :) у нас вже починає надходити чарівна і квітуча весняно-літня колекція ;)
Чудовий інтернет-магазин. Дуже сподобався менеджер, приємна дівчина, чудовий товар. Буду рекомендувати знайомим. Побільше б таких магазинів, із товарами українського виробництва. Дякую.
Дякую дуже, Катерино :) завжди чекаємо і вже починаємо отримувати Колекцію весна-літо-2019 ;)
Вже не одноразово роблю замовлення в цьому інтернет-магазині!! Надзвичайно задоволена якістю і обслуговуванням!!! Дякую,що Ви є!!!!
Щиро дякуємо Вам, Анна :) навзаєм - дякуємо, що Ви є у нас :) ми щасливі і завжди чекаємо :)