14.06 -25.06 работаем в режиме отпуска, обработка 1-2дн
С 14.06.26 по 25.06.26 ми работаем в режиме ОТПСУКА. Прийом заказов 1-2дня
Сейчас у нас нерабочее вреся, но ты можешь написать нам на Viber, Telegram, WhatsApp +380686079693 - мы ответим при первой возможности :)
Солодких Снів Интернет-магазин
+380 (68) 607-96-93
Viber, WhatsApp, Telegram
+380 (95) 731-12-38
Отзывы о компании Солодких Снів інтернет-магазин
Ирина Г.
Отлично
Дуже дякую за чудову роботу.Надзвичайно швидко відгукнулись на замовлення,у вихідний день,що буває вкрай рідко! Уточнили мені всі параметри піжами,після проплати ,я через день отримала замовлення!!!Швидко,професійно і якісно...При можливості радитиму даний інтернет магазин!!!Ще й приліпили листівочку,від руки написану,що в двічі приємніше,з побажаннями ,"Солодких снів".Хотіла прикріпити фото,але такої функції тут ,на жаль не має...Дякую ,за роботу!!!
Комментарий продавца
Ірино, дуже дякуємо і ми Вам - за довіру і за такі гарні слова ) ми надзвичайно раді що Ви отримали теплі і позитивні емоції від нашої співпраці :) Підписуйтесь будь ласка на нашу Сторіночку у Фейсбуці і ми завжди будемо з Вами на зв"язку ;) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Олена С.
Отлично
Чудове, швидкісне обслуговування. Консультація була дана коректна і в повній мірі.
Комментарий продавца
Дякуємо, Олено :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині приємних покупок :)
Партнер
Отлично
Доброго дня! Дякую Вам за товар, придбала піжаму на подарунок! Сервіс на вищому рівні, залишилась задоволена і покупкою і обслуговуванням! Буду рекомендувати Ваш магазин друзям. удачі і процвітання Вашому магазину!
Комментарий продавца
Доброго дня :) Дуже дякуємо Вам за гарні слова :) і за те, що обираєте нас :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині ;)
Партнер
Отлично
Отличный сервис! Заказ был обработан в течение 5 мин ! Ночнушка - супер-мега!!! И качество, и размер - в точку! Спасибо , Виктория! Отличный тёплый подарок для себя любимой получился!
Комментарий продавца
:) Мы ооооочень рады что Вам и тепло, и радостно :) Спасибо и Вам большое за доверие :) Подписывайтесь на нашу Страничку в Фейсбуке и всегда будете в курсе наших последних Новинок, тем более что мы уже в ожидании невероятно-нежной, цветочной и милой весенне-летней Коллекции - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/ Всегда ждём Вас ;)
Татьяна Корсун
Отлично
Дякую за сорочечку ! Якість- шикарна! Доставка- оперативна! Буду користуватись Вашими послугами і надалі.
Комментарий продавца
Дякуємо і Вам :) Завжди чекаємо на Вас ;) Приєднуйтесь до нас у ФБ - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Юрій Т.
Отлично
Усім зацікавленим в компетенції магазину добрий день! я взагалі дуже недовіряю магазинам,але цього разу вимушен признати що все пройшло чудово. я замовляв піжаму с совою і отримав її у найкоротший термін.окрім цього в пакуночку виявились деякі приємні дрібниці і привітання. окремо хочу сказати що формат спілкування був чудовий. Жінка з якою я спілкувався (нажаль незнаю им'я) виявилась дуже чемною і допомогла мені з'ясувати розмір. Дякую співробітникам магазину! Усім гарних свят!
Комментарий продавца
Дякую Вам, Юрій, що довірилися нам :) Мене звати Вікторія :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині ;) Підписуйтеся на нашу Сторіночку у ФБ і слідкуйте за останніми новинками - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/ Веселих свят Вам і Вашій родині :)
Игорь К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко зв'язались після замовлення на сайті. Дуже ввічливо оформили заявку. Отримали товар вчасно. Жодних питань до компанії. Будемо раді звернутись знову. До речі халат виявився краще, такої якості навіть не очікував, дуже сподобався.
Комментарий продавца
Дякуємо Вам, Ігоре за довіру і гарний відгук :) Завжди чекаємо Вас ;) Підписуйтеся на Нашу Сторіночку в фейсбуці і будете в крусі останніх Новинок - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Ольга Ш.
Отлично
Спасибо большое за индивидуальный подход!уверена,моя мама обрадуется подарку под ёлочкой!!!много чего присмотрела и для себя.по мере возможности с удовольствием обращусь в этот магазин.
Комментарий продавца
И Вам большое Спасибо за доверие :) Всегда готовы радовать Вас :) и Всегда ждем в нашем Магазине ;)
Ігор К.
Отлично
Знаєте, Ви мене вразили. Дякую за приємне спілкування при оформленні замовлення. Приємно здивувала МОВА спілкування! Обов'язково звернусь до Вас знову.
Комментарий продавца
Дякуємо Вам дуже за довіру, за гарні слова і за те, що Ви з нами :) нажаль не знаємо Вашого імені ) Завжди чекаємо на Вас :) Підписуйтесь на нашу Сторіночку у Фейсбуці і будьте в курсі наших останніх Новинок - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Дмитро С.
Отлично
Я оказался не простым покупателем, но в магазине ко мне отнеслись внимательно, предалагали варианты. В итоге покупкой я доволен. Приятно порадовала маленькая поздравительная, от руки написанная, записочка и подарочек. Спасибо за тепло! Молодцы. С наступающими праздничками. Удачи вам!
Комментарий продавца
Спасибо и Вам большое, Дмитрий :) за такие теплые слова :) всегда ждем Вас в нашем Магазине :) Подписывайтесь на нашу Страничку в Фейсбуке и подписывайте Ваших девочек ;) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/ Мы так же от всей души поздравляем Вас и Вашу семью с Наступающими Новогодними Праздниками :) пусть в Вашем доме всегда будет тепло, уютно и с любовью :) До новых встреч ;)
Дуже дякую за чудову роботу.Надзвичайно швидко відгукнулись на замовлення,у вихідний день,що буває вкрай рідко! Уточнили мені всі параметри піжами,після проплати ,я через день отримала замовлення!!!Швидко,професійно і якісно...При можливості радитиму даний інтернет магазин!!!Ще й приліпили листівочку,від руки написану,що в двічі приємніше,з побажаннями ,"Солодких снів".Хотіла прикріпити фото,але такої функції тут ,на жаль не має...Дякую ,за роботу!!!
Ірино, дуже дякуємо і ми Вам - за довіру і за такі гарні слова ) ми надзвичайно раді що Ви отримали теплі і позитивні емоції від нашої співпраці :)
Підписуйтесь будь ласка на нашу Сторіночку у Фейсбуці і ми завжди будемо з Вами на зв"язку ;) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Чудове, швидкісне обслуговування. Консультація була дана коректна і в повній мірі.
Дякуємо, Олено :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині приємних покупок :)
Доброго дня!
Дякую Вам за товар, придбала піжаму на подарунок!
Сервіс на вищому рівні, залишилась задоволена і покупкою і обслуговуванням!
Буду рекомендувати Ваш магазин друзям.
удачі і процвітання Вашому магазину!
Доброго дня :) Дуже дякуємо Вам за гарні слова :) і за те, що обираєте нас :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині ;)
Отличный сервис! Заказ был обработан в течение 5 мин ! Ночнушка - супер-мега!!! И качество, и размер - в точку! Спасибо , Виктория! Отличный тёплый подарок для себя любимой получился!
:) Мы ооооочень рады что Вам и тепло, и радостно :) Спасибо и Вам большое за доверие :) Подписывайтесь на нашу Страничку в Фейсбуке и всегда будете в курсе наших последних Новинок, тем более что мы уже в ожидании невероятно-нежной, цветочной и милой весенне-летней Коллекции - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Всегда ждём Вас ;)
Дякую за сорочечку ! Якість- шикарна! Доставка- оперативна!
Буду користуватись Вашими послугами і надалі.
Дякуємо і Вам :) Завжди чекаємо на Вас ;)
Приєднуйтесь до нас у ФБ - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Усім зацікавленим в компетенції магазину добрий день!
я взагалі дуже недовіряю магазинам,але цього разу вимушен признати що все пройшло чудово. я замовляв піжаму с совою і отримав її у найкоротший термін.окрім цього в пакуночку виявились деякі приємні дрібниці і привітання. окремо хочу сказати що формат спілкування був чудовий. Жінка з якою я спілкувався (нажаль незнаю им'я) виявилась дуже чемною і допомогла мені з'ясувати розмір.
Дякую співробітникам магазину! Усім гарних свят!
Дякую Вам, Юрій, що довірилися нам :) Мене звати Вікторія :) Завжди чекаємо Вас в нашому Магазині ;)
Підписуйтеся на нашу Сторіночку у ФБ і слідкуйте за останніми новинками - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Веселих свят Вам і Вашій родині :)
Швидко зв'язались після замовлення на сайті. Дуже ввічливо оформили заявку. Отримали товар вчасно. Жодних питань до компанії. Будемо раді звернутись знову. До речі халат виявився краще, такої якості навіть не очікував, дуже сподобався.
Дякуємо Вам, Ігоре за довіру і гарний відгук :) Завжди чекаємо Вас ;)
Підписуйтеся на Нашу Сторіночку в фейсбуці і будете в крусі останніх Новинок - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Спасибо большое за индивидуальный подход!уверена,моя мама обрадуется подарку под ёлочкой!!!много чего присмотрела и для себя.по мере возможности с удовольствием обращусь в этот магазин.
И Вам большое Спасибо за доверие :) Всегда готовы радовать Вас :) и Всегда ждем в нашем Магазине ;)
Знаєте, Ви мене вразили. Дякую за приємне спілкування при оформленні замовлення. Приємно здивувала МОВА спілкування! Обов'язково звернусь до Вас знову.
Дякуємо Вам дуже за довіру, за гарні слова і за те, що Ви з нами :) нажаль не знаємо Вашого імені )
Завжди чекаємо на Вас :)
Підписуйтесь на нашу Сторіночку у Фейсбуці і будьте в курсі наших останніх Новинок - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Я оказался не простым покупателем, но в магазине ко мне отнеслись внимательно, предалагали варианты. В итоге покупкой я доволен. Приятно порадовала маленькая поздравительная, от руки написанная, записочка и подарочек. Спасибо за тепло! Молодцы. С наступающими праздничками. Удачи вам!
Спасибо и Вам большое, Дмитрий :) за такие теплые слова :) всегда ждем Вас в нашем Магазине :)
Подписывайтесь на нашу Страничку в Фейсбуке и подписывайте Ваших девочек ;) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Мы так же от всей души поздравляем Вас и Вашу семью с Наступающими Новогодними Праздниками :) пусть в Вашем доме всегда будет тепло, уютно и с любовью :)
До новых встреч ;)