14.06 -25.06 работаем в режиме отпуска, обработка 1-2дн
Солодких Снів Интернет-магазин
+380 (68) 607-96-93
Viber, WhatsApp, Telegram
+380 (95) 731-12-38
Отзывы о компании Солодких Снів інтернет-магазин
Ірина
Отлично
Якість товару відмінна ,продавець-консультант Вікторія бистро і чітко дала відповіді на всі питання а також швидко оформила відправку. Дякую ,і на далі буду замовляти Ваш товар.
Комментарий продавца
Дякуємо Вам, Ірино :) завжди чекаємо Вас в гості :)
дмитро
Отлично
Замовлення одержала. Сорочка-туніка дуже гарна. Спасибі за подарунок! Спасибі за обслуговування! Рекомендую! Успіхів Вам!
Комментарий продавца
Дякуємо Вам, Олесю :) слідкуйте за нашими Новинками у Фейсбуці :) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Євгеній
Отлично
Доброго дня! Замовляла для сина пеленки. Обслуговуванням дуже задоволена оскільки після замовлення на промі через короткий час отримала дзвінок з інтернет - магазину, відправка також одразу. Крім цього дуже позитивний менеджер, а коли прийшла посилка, всередині чекав маленький подаруночок і приємна записка. Рекомендую!
Комментарий продавца
Дякуэмо Вам, Оксано :) Чекаємо Вас знову :)
Оксана
Отлично
Отримала замовлення, задоволена. Дуже дякую за подарунок. Рекомендую.
Комментарий продавца
Дякуємо Вам ) замовлення було на Оксану по нашим даним :) чекаємо Вас ще :)
Оксана
Так на Оксану))). Обов'язково😉
Анастасія І.
Отлично
Тканина піжамки дуже приємна, ціни хороші (дешевше навіть, ніж піжамки в Ашані), дуже класні принти. Доставка швидка і в Київ недорога, ще й подаруночок поклали :) Фейсбук і сайт українською, обслуговування теж (для мене це принципове питання було). :) Розміри нормально розписані, тому замовила той, що добре підійшов. Тому мене все влаштувало абсолютно і якщо тканина після прання нормальна буде - замовлятиму ще, і не раз :)
Комментарий продавца
Дякуємо Вам, Анастасіє :) завжди чекаємо Вас на нашому сайті ;)
Олена О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Осталась довольна обслуживанием, сроками, качеством.Заказывала пижаму дочке из коллекции ELLEN "Весняний зайчик".Очень быстрая доставка, приятно удивлена сюрпризу-подарку помимо своего заказа. Виктория Вам процветания и хороших клиентов. ОТЛИЧНЫЙ МАГАЗИН.РЕКОМЕНДУЮ
Комментарий продавца
Спасибо Вам большое, Елена, за доверие, и за пожелания :) Присоединяйтесь к нам в Фейсбуке - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/ Мы ожидаем невероятно шикарную Коллекцию Осень-Зима :)
Наталья Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Осталась очень довольна, особенно впечатлило на сколько быстро приняли и отправили заказ, очень внимательные, вежливые и креативные девушки, думаю еще не раз обращусь к ним за покупками:)Качеством товара тоже очень довольна и отдельное спасибо за подарок:)
Комментарий продавца
Спасибо большое и Вам, Наталья, за что выбрали нас :) и доверились ;) подписывайтесь на нашу Страничку в Фейсбуке и будьте в курсе самых последних Новинок - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/ Всегда ждём :)
Валерия С.
Отлично
Комментарий продавца
Спасибо, Валерия ) Всегда ждем в гости ;)
Юлія Ш.
Отлично
Дуже вдячна консультанту Вікторії за допомогу у виборі та оформленні замовлення. Сорочка пошита якісно та із приємного матеріалу. Також дякую за подаруночок)))
Комментарий продавца
Щиро Дякуємо і Вам, Юліє :) Підписуйтесь на нашу Сторіночку у Фейсбуці та очікуйте на шикарні Новинки Колекції Осінь-Зима :) Які ми вже замовили і з нетерпінням очікуємо :)
Наталія Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Прекрасний сервіс, миттєва комунікація, супер швидка доставка, привітність та професійність Вікторії - все перечислене - на найвищому рівні! Дякую за побажання та маленький подаруночок. Раджу всім, хто ще сумнівається, робити покупки в магазині СОЛОДКИХ СНІВ, вас ніщо не розчарує!
Комментарий продавца
Щиро Дякуємо Вам, Наталіє :) Ми дуже тішимося, коли наші покупці отримують не тільки гарне домашнє вбрання, а ще й позитивні емоції :) Завжди чекаємо на Вас ) Підписуйтесь на нашу Сторіночку у Фейсбуці та завжди будьте з нами ;) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Якість товару відмінна ,продавець-консультант Вікторія бистро і чітко дала відповіді на всі питання а також швидко оформила відправку. Дякую ,і на далі буду замовляти Ваш товар.
Дякуємо Вам, Ірино :) завжди чекаємо Вас в гості :)
Замовлення одержала. Сорочка-туніка дуже гарна. Спасибі за подарунок! Спасибі за обслуговування! Рекомендую! Успіхів Вам!
Дякуємо Вам, Олесю :) слідкуйте за нашими Новинками у Фейсбуці :) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Доброго дня! Замовляла для сина пеленки. Обслуговуванням дуже задоволена оскільки після замовлення на промі через короткий час отримала дзвінок з інтернет - магазину, відправка також одразу. Крім цього дуже позитивний менеджер, а коли прийшла посилка, всередині чекав маленький подаруночок і приємна записка. Рекомендую!
Дякуэмо Вам, Оксано :) Чекаємо Вас знову :)
Отримала замовлення, задоволена. Дуже дякую за подарунок. Рекомендую.
Дякуємо Вам ) замовлення було на Оксану по нашим даним :) чекаємо Вас ще :)
Так на Оксану))). Обов'язково😉
Тканина піжамки дуже приємна, ціни хороші (дешевше навіть, ніж піжамки в Ашані), дуже класні принти. Доставка швидка і в Київ недорога, ще й подаруночок поклали :) Фейсбук і сайт українською, обслуговування теж (для мене це принципове питання було). :) Розміри нормально розписані, тому замовила той, що добре підійшов.
Тому мене все влаштувало абсолютно і якщо тканина після прання нормальна буде - замовлятиму ще, і не раз :)
Дякуємо Вам, Анастасіє :) завжди чекаємо Вас на нашому сайті ;)
Осталась довольна обслуживанием, сроками, качеством.Заказывала пижаму дочке из коллекции ELLEN "Весняний зайчик".Очень быстрая доставка, приятно удивлена сюрпризу-подарку помимо своего заказа. Виктория Вам процветания и хороших клиентов. ОТЛИЧНЫЙ МАГАЗИН.РЕКОМЕНДУЮ
Спасибо Вам большое, Елена, за доверие, и за пожелания :) Присоединяйтесь к нам в Фейсбуке - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Мы ожидаем невероятно шикарную Коллекцию Осень-Зима :)
Осталась очень довольна, особенно впечатлило на сколько быстро приняли и отправили заказ, очень внимательные, вежливые и креативные девушки, думаю еще не раз обращусь к ним за покупками:)Качеством товара тоже очень довольна и отдельное спасибо за подарок:)
Спасибо большое и Вам, Наталья, за что выбрали нас :) и доверились ;) подписывайтесь на нашу Страничку в Фейсбуке и будьте в курсе самых последних Новинок - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/
Всегда ждём :)
Спасибо, Валерия ) Всегда ждем в гости ;)
Дуже вдячна консультанту Вікторії за допомогу у виборі та оформленні замовлення. Сорочка пошита якісно та із приємного матеріалу. Також дякую за подаруночок)))
Щиро Дякуємо і Вам, Юліє :) Підписуйтесь на нашу Сторіночку у Фейсбуці та очікуйте на шикарні Новинки Колекції Осінь-Зима :) Які ми вже замовили і з нетерпінням очікуємо :)
Прекрасний сервіс, миттєва комунікація, супер швидка доставка, привітність та професійність Вікторії - все перечислене - на найвищому рівні!
Дякую за побажання та маленький подаруночок. Раджу всім, хто ще сумнівається, робити покупки в магазині СОЛОДКИХ СНІВ, вас ніщо не розчарує!
Щиро Дякуємо Вам, Наталіє :) Ми дуже тішимося, коли наші покупці отримують не тільки гарне домашнє вбрання, а ще й позитивні емоції :) Завжди чекаємо на Вас ) Підписуйтесь на нашу Сторіночку у Фейсбуці та завжди будьте з нами ;) - https://www.facebook.com/solodkyhsniv/