14.06 -25.06 работаем в режиме отпуска, обработка 1-2дн
Солодких Снів Интернет-магазин
+380 (68) 607-96-93
Viber, WhatsApp, Telegram
+380 (95) 731-12-38
Отзывы о компании Солодких Снів інтернет-магазин
Яна Л.
Отлично
Дуже дякую інтернет магазину і Вікторії за піжамки, якість неперевершена! Я задоволена! Ще й подарунок поклали) і теплі слова) приємне спілкування! Швидке замовлення! Буду рекомендувати своїм знайомим ваш інтернет магазин) я вам Дуже Дуже вдячна! Всього найкращого! І гарних покупців) ☺😄🎀
Комментарий продавца
Яно, дуже Вам дякуємо за такі хороші слова і за довіру :) неймовірно приємно читати :) будемо старатися бути найращими :) З повагою і вдячністю :* Чекаємо на Вас :)
Покупатель
Отлично
Дуже задолена не тільки якістю товара, але й якістю обслуговування! Ввічливічть, щирість та ще й отримали гарне побажання в посилці - було ПРИЄМНО) Дуже рада, що на українському ринку є такі компанії
Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам за відгук :) а нам приємно, що у нас найкращі у світі покупці :) завжди чекаємо :)
Памела Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую за виконане замовлення! Відмінний сервіс, якість та тепле відношення до покупця!) дуже рекомендую !
Комментарий продавца
І Вам дякуємо, Памела :) чекаємо Вас знову і знову ;)
Тетяна З.
Отлично
Дякую за якісно виконане замовлення. Достатку і процвітання!
Комментарий продавца
Дякуємо Вам, Тетяно :) завжди чекаємо Вас в гості ;)
Покупатель
Отлично
Спасибо за заказ. Заказывала ночную сорочку. Заказ получила Укрпочтой на следующий день после оплаты. Приятно удивлена качеством и маленькими сюрпризами внутри посылки. Вы молодцы!
Комментарий продавца
Спасибо и Вам, Светлана :) обещаем всегда радовать Вас ;) всегда ждем :)
Ольга К.
Отлично
Хорошее качество товара, адекватная цена, быстрая доставка. рекомендую к сотрудничеству
Комментарий продавца
Спасибо большое, Ольга :) всегда рады видеть Вас в нашем Магазине ;)
Покупатель
Отлично
Качество отличное. Цвет не отличается от фото на сайте. Делаю покупки не в первый раз. Спасибо вам. Всем рееомендую.
Комментарий продавца
Спасибо большое, Ольга за доверие :) Ждём Вас всегда ;)
Ірина Р.
Отлично
Отличное обслуживание, все вопросы решаются очень быстро.
Комментарий продавца
Ирина, спасибо Вам большое за отзыв и за понимание :) ждем Вас в нашем Магазине :)
Покупатель
Отлично
Сказати, що обслуговування суперове, це нічого не сказати. Пані Вікторія ну дуже приємна! Якщо чесно, то ще ніколи не була на стільки задоволена покупкою в Інтернеті. Та й ввійшли в м ситуацію і відправляли в суботу! Респект Вам!!! Так все гарно запаковане! А найбільшим сюрпризом був подаруночок :) Це зробило мій день!!! Рекомендую! Ще буду всім своїм друзям рекомендувати! Багато Вам клієнтів і процвітання!!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам за такі гарні слова :) і побажання ) Такі відкриті емоції тільки надихають нас, й надалі будемо старатися робити Ваші посилочки позитивними ;) Завжди чекаємо на Вас :)
Покупатель
Отлично
Вдруге замовляю товар:) Що можу сказати, переш за все відношення пані Вікторії, професійно-відмінне :) Якість товарів- шикарна, дуже задоволенні. Хочу ще відмітити, що пані Вікторія, дуже мене виручила, з розуміннім віднеслась до моєї ситуації, і швидко доставила товар (за це їй окрема вдячність) Хочу побажати, процвітання, успіхів у виставках :) багато продажу, і хороших клієнтів :)
Комментарий продавца
Дякую Вам, Наталіє :) маю надію, шо Ваша важлива запланована подія пройшла добре ;) Щиро дякую за побажання і теплі слова :) до нових замовлень ;)
Дуже дякую інтернет магазину і Вікторії за піжамки, якість неперевершена! Я задоволена! Ще й подарунок поклали) і теплі слова) приємне спілкування! Швидке замовлення! Буду рекомендувати своїм знайомим ваш інтернет магазин) я вам Дуже Дуже вдячна! Всього найкращого! І гарних покупців) ☺😄🎀
Яно, дуже Вам дякуємо за такі хороші слова і за довіру :) неймовірно приємно читати :) будемо старатися бути найращими :) З повагою і вдячністю :*
Чекаємо на Вас :)
Дуже задолена не тільки якістю товара, але й якістю обслуговування! Ввічливічть, щирість та ще й отримали гарне побажання в посилці - було ПРИЄМНО) Дуже рада, що на українському ринку є такі компанії
Щиро дякуємо Вам за відгук :) а нам приємно, що у нас найкращі у світі покупці :) завжди чекаємо :)
Дуже дякую за виконане замовлення! Відмінний сервіс, якість та тепле відношення до покупця!) дуже рекомендую !
І Вам дякуємо, Памела :) чекаємо Вас знову і знову ;)
Дякую за якісно виконане замовлення. Достатку і процвітання!
Дякуємо Вам, Тетяно :) завжди чекаємо Вас в гості ;)
Спасибо за заказ. Заказывала ночную сорочку. Заказ получила Укрпочтой на следующий день после оплаты. Приятно удивлена качеством и маленькими сюрпризами внутри посылки. Вы молодцы!
Спасибо и Вам, Светлана :) обещаем всегда радовать Вас ;) всегда ждем :)
Хорошее качество товара, адекватная цена, быстрая доставка. рекомендую к сотрудничеству
Спасибо большое, Ольга :) всегда рады видеть Вас в нашем Магазине ;)
Качество отличное. Цвет не отличается от фото на сайте. Делаю покупки не в первый раз. Спасибо вам. Всем рееомендую.
Спасибо большое, Ольга за доверие :) Ждём Вас всегда ;)
Отличное обслуживание, все вопросы решаются очень быстро.
Ирина, спасибо Вам большое за отзыв и за понимание :) ждем Вас в нашем Магазине :)
Сказати, що обслуговування суперове, це нічого не сказати. Пані Вікторія ну дуже приємна! Якщо чесно, то ще ніколи не була на стільки задоволена покупкою в Інтернеті. Та й ввійшли в м ситуацію і відправляли в суботу! Респект Вам!!!
Так все гарно запаковане! А найбільшим сюрпризом був подаруночок :) Це зробило мій день!!!
Рекомендую! Ще буду всім своїм друзям рекомендувати!
Багато Вам клієнтів і процвітання!!
Щиро дякуємо Вам за такі гарні слова :) і побажання ) Такі відкриті емоції тільки надихають нас, й надалі будемо старатися робити Ваші посилочки позитивними ;) Завжди чекаємо на Вас :)
Вдруге замовляю товар:) Що можу сказати, переш за все відношення пані Вікторії, професійно-відмінне :) Якість товарів- шикарна, дуже задоволенні. Хочу ще відмітити, що пані Вікторія, дуже мене виручила, з розуміннім віднеслась до моєї ситуації, і швидко доставила товар (за це їй окрема вдячність)
Хочу побажати, процвітання, успіхів у виставках :) багато продажу, і хороших клієнтів :)
Дякую Вам, Наталіє :) маю надію, шо Ваша важлива запланована подія пройшла добре ;) Щиро дякую за побажання і теплі слова :) до нових замовлень ;)